کارتون هورتون با دوبله شرکت جوانه پویا

Horton hears a who
این فیلم تا پایان هفته‌ی اول آوریل 2008، فیلم به رقم بالای 208 میلیون دلار فروش جهانی دست یافت و بسیاری از رکوردها را پشت سر گذاشت.

کارتونی که پیش روی شماست میتوان گفت یکی از جذاب ترین و زیبا ترین کارتون هایی است که با سلیقه بیشتر ما ایرانی ها نیز می سازد. داستان بازی در مورد یک فیل خیال پرداز و شخصیتی به نام ند است که شهردار یک شهر (Whovile) است. این دو می خواهند با همکاری هم شهر ند را از خطری که تهدید می کند نجات دهند که .... موسیقی زیبای این کارتون بر جذابیت آن افزوده است. همچنین پرداختن به جزییات صحنه ها نیز از نکات بارز این فیلم است. این کارتون اگرچه برای کودکان ساخته شده اما بی شک برای بزرگتر ها نیز جذابیت خواهد داشت. من خودم که عاشق این کارتون و چنین کارتونی هستم. امیدوارم از دیدن این کارتون زیبا لذت ببرید.

هورتون را جیمی هیوارد و استیو مارتینو کارگردانی کرده اند.جیم کری،استیو کارل، کارل بر نت،ویل آمت ،ست روگن، آیسا فیشر و جمی پریسلی به جای کاراکترهای اصلی انیمیشن صحبت کرده اند.

بقیه در ادامه مطلب
قیمت:1500 تومان


پرداخت 

در محلکارتون هورتون با دوبله شرکت جوانه پویا

http://www.mymarket.ir/pic/94986-2.jpg

نکته مهم و اصلی در فیلم هورتون این است که وقایع به شکلی قابل قبول و سریع به جلو می روند. چند سکانس اکشن هم هیجان قصه فیلم را بیشتر می کند.اگر چه فیلم برای کودکان ساخته شده اما مطمئنا برای بزرگترهای آنها نیز جذاب و دیدنی است.

http://www.mymarket.ir/pic/25595-horton.jpg

صدای جیم کری یکی از جنبه های مثبت هورتون است و بیننده را به شدت در گیر قصه می کند.اگر چه تصویر او در فیلم دیده نمی شود،اما صدای او بعد تازه ای به کاراکتر انیمیشنی هورتون می دهد.

http://www.mymarket.ir/pic/94314-s1193949320.jpg

این فیلم تا پایان هفته‌ی اول آوریل 2008، فیلم به رقم بالای 208 میلیون دلار فروش جهانی دست یافت و بسیاری از رکوردها را پشت سر گذاشت.

قیمت:1500 تومان


پرداخت 

در محل


نوشته شده در تاریخ شنبه 10 بهمن 1388    | توسط: ehsan raha    | طبقه بندی: خرید کارتون، خرید کارتون جدید،     | نظرات()