ماجراهای پسر کوسه ای و دختر گدازه ای - Sharkboy AND Lavagirl
با کیفیت عالی دوبله جوانه پویا  وقیمت مناسبنام فیلم: ماجراهای پسر کوسه ای و دختر گدازه - The Adventures of Shark boy and Lava girl in three d


کارگردان: Robert Rodriguez

بازیگران: David Arquette, Cayden Boyd, Tiger Darrow, Jacob Davich, Kristin Davis, Taylor Dooley

نوع فیلم: کمدی، حادثه ای، خیالی

رده سنی: PG

محصول سال: 2005

خلاصه فیلم: مکس، قهرمان اصلی داستان، پسرک ده ساله ای است که ذهن فعال و قدرت تخیل فوق العاده ای دارد. او برای فرار از محیط پر اضطرابی که پدر و مادر و معلم های مدرسه برایش ایجاد کرده اند، به دنیای خیالی ذهن خود پناه می برد. مکس که از دوستان خود جدا مانده و نتوانسته است با آنها به تعطیلات تابستانی برود، برای خودش دوستان خیالی خلق می كند كه عبارتند از: پسرك كوسه ای، پسری كه نیم انسان و نیم دیگر كوسه است، و دختر گدازه ای، دختری كه با قدرت فوق العاده اش قادر است همه جا را به آتش بكشد. شاید مكس خلاق و باهوش باشد اما او نمی داند كه پسر كوسه ای و دختر گدازه ای واقعا وجود دارند. مكس سرانجام متوجه می شود كه آنها در حال مبارزه ای سخت با آقای الكتریسته، دشمن شماره یك بچه ها، هستند. زیرا آقای الكتریسته قصد دارد با استفاده از قدرتش خواب بچه ها را بدزدد. طولی نمی كشد كه مكس هم وارد ماجرا می شود و به كمك پسر كوسه ای و دختر گدازه ای می شتابد.


قیمت:1800توماننوشته شده در تاریخ یکشنبه 20 دی 1388    | توسط: ehsan raha    | طبقه بندی: خرید کارتون، خرید فیلم جدید، خرید کارتون جدید،     | نظرات()