فیلم کمدی و جذاب کیش و مات

داستان جوانی به نام بهروز است كه دست به هر كاری می زند شكست می خورد. بهروز به جای اینكه دلیل ناكامی هایش را بیابد، فكر می كند آدم بدشانسی است و چون بدشانسی هایش تداوم می یابد، دست به خودكشی می زند، اما چون تاریخ مصرف قرص هایی كه خورده گذشته بود نجات می یابد. بهروز دوباره تصمیم به خودكشی می گیرد ولی این بار یك رزیدنت جوان اعصاب و روان به نام پریسا او را نجات می دهد و برای اینكه مانع خودكشی دوباره او شود قول می دهد دیگر بدشانسی نیاورد و حتی یك شانس خیلی بزرگ هم در انتظارش باشد. بهروز باور می كند اما تهدید می كند كه اگر چنین نشود خود را خواهد كشت و این سرآغاز ماجراهای جدیدی است كه برای بهروز شكل می گیرد.خرید فیلم کیش و مات  خرید فیلم کیش و مات  خرید فیلم کیش و مات


خرید فیلم کیش و مات  خرید فیلم کیش و مات  خرید فیلم کیش و مات

   

حمید گودرزی، الناز شاکردوست، نیما شاهرخ شاهی، بهنوش بختیاری، علی صادقی، محمد رضا هدایتی، احمد پورمخبر، هاشم روحانی و اکبر عبدی، شهره لرستانی، سعید پیردوست، مهدی میامی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

قیمت:1800 تومان
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 18 بهمن 1388    | توسط: ehsan raha    | طبقه بندی: خرید فیلم ایرانی، خرید کارتون قدیمی، خرید فیلم جدید،     | نظرات()